Akiş İş Elbiseleri Akiş İş Elbiseleri

Tekstil, promosyon ürünleri üretimi sektöründe faaliyet gösteren firmamız Ak-İş İş Elbiseleri 2001 yılında İstanbul'da kurulmuştur.

 
Bütün iş alan ve sektörlerine yönelik elbise kıyafet ve ekipman ürünleri ve üretimimiz mevcuttur. Üretimde kumaştan ipliğe kadar kaliteli ham madde seçimine önem vermekteyiz. Firmamız tüketicinin beğenisini ön plana alarak, tesislerinize uygun özel kumaş ve özgün tasarım olanaklarına sahiptir.
 
İstanbul/Bayrampaşa’da bulunan mağazamız ve atölyemizde çalışanlarımız ile birlikte isteklerinize en iyi şekilde cevap vermeye özen göstermekteyiz.
 
Uzun yıllardır iş elbiseleri sektöründe göstermiş olduğumuz emeklerin yansımaları günümüzde de devem etmekte ve her geçen gün gelişmektedir.
 
Kurumsal firmalar ve bireysel müşterilerimizin sektörel ihtiyaçları doğrultusunda personel kıyafetlerini titizlikle üretiyoruz. Öncelikle hedefimiz güler yüzlü hizmet ve müşteri memnuniyetidir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile iş elbiseleri ve ekipmanları branşında güvenirliliğinizi artırmaya  devam eden bir şirketiz.
 

Müşterilerimiz çalışanlarımız işbirlikçilerimizle sağlam ve güvene dayalı ilişkiler kurmaya özen göstermekteyiz.

 

Müşteri hizmet ve ihtiyaçlarını önemseyen yönetim yapısına sahip, kalite ve güvenceyi ön planda tutarak, yenilikleri takip ederek, kurumsal iş ve iş tekstil sektöründe lider bir firma olmayı ve rekabetçi yapımızla kaliteli hizmet vermek geleceğe dair devam eden hedefimizdir.
 

İLKELERİMİZ

 
Müşteri  ilişkilerine önem vermek, istek ve beklentileri karşılamak.
Sektörde kalite, fiyat ve zamanında teslimatta en iyilerin arasında olmak.
Üründe kalite, teslimatta müşteri memnuniyeti ile çalışmak.
Müşterilerine en önemli unsur olan kalite anlayışını göstermek.